Обмін і повернення товарів

В інтернет-магазині Gold Tobacco ми прагнемо забезпечити найвищу якість наших товарів і послуг. Якщо з яких-небудь причин ви не задоволені придбаним товаром, ми пропонуємо зручні умови для його обміну або повернення.

Умови обміну та повернення:

  1. Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту його одержання, за умови, що товар не був у споживанні, збережено його первісний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також наявний документ, що підтверджує купівлю.

  2. Обмін товару проводиться в разі, якщо придбаний товар не підійшов за будь-якими параметрами (наприклад, за розміром або смаком), за умови, що товар не використовувався і збережено всі споживчі властивості та зовнішній вигляд.

  3. У разі виявлення браку ми гарантуємо обмін товару або повернення коштів у повному обсязі.

  4. Обмін і повернення товарів, придбаних за акційною ціною, здійснюється відповідно до умов акції.

Процедура обміну та повернення:

  1. Для оформлення повернення або обміну необхідно зв'язатися з нашим сервісним центром, використовуючи контактну інформацію, зазначену на сайті.

  2. Повідомте причину повернення або обміну, а також надайте інформацію про замовлення (номер замовлення, дата покупки).

  3. Після підтвердження повернення або обміну, упакуйте товар в оригінальну упаковку і відправте його нам назад. Будь ласка, врахуйте, що витрати з повернення товару зазвичай лягають на плечі покупця.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб процес обміну або повернення пройшов для вас максимально зручно і швидко. Ваше задоволення від покупок у Gold Tobacco для нас є пріоритетом!