Графік роботи:

ПН. - ПТ. з 9.00 до 18.00

0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Портсигар для слім сигарет: стильні рішення для курців

Портсигар для сигарет slim (тонких сигарет) є компактним контейнером, призначеним для зберігання і захисту слім-сигарет під час їх транспортування. Він не допускає їхнього ушкодження та намокання, тим самим, зберігаючи якість виробів для куріння на довгий час;

Портсигар для слім сигарет купити можна в різних видах:

  • Металеві - виготовлені з металів таких як алюміній або нержавіюча сталь. Мають легку вагу і міцну конструкцію.
  • Шкіряні - виготовлені з натуральної або штучної шкіри. Мають стильний зовнішній вигляд і м'яку поверхню.
  • Пластикові - легкі та доступні, часто прозорі або з простим дизайном. Пластикові футляри забезпечують видимість вмісту.

Контейнери для слім-сигарет мають вузький і довгастий дизайн, що відповідає розмірам тонких сигарет. Деякі моделі обладнані магнітними застібками, пружинними замками або іншими механізмами для надійного закривання. Можуть бути доповнені внутрішнім покриттям, що запобігає пересушуванню сигарет і зберігає їхню свіжість. також деякі футляри мають вбудовані роздільники або тримачі, щоб розділяти сигарети та запобігати їхньому перемішуванню.

Портсигар для slim сигарет купити в Україні можна в різних дизайнах і конструкціях. Наприклад, є моделі, що мають прозорі частини або вікна, які дають змогу бачити кількість сигарет усередині без відкривання. Попитом користуються вироби з вбудованою запальничкою;

Стильний і практичний портсигар для слім сигарет замовити в Україні можна онлайн в інтернет-магазині Gold Tobacco. Нами здійснюється доставка продукції по всій території країни.

Немає товарів

Вгору